SEO Arama Motoru Optimizasyonu

Teknolojik altyapının gelişmesi, webin her geçen gün daha çok kullanılmasıyla beraber kurumların, şirketlerin, kişilerin kitleler ile buluşması da daha kolay ve düşük maliyetli olmaya başladı. Bu noktada web sitelerinin, ürün ve hizmetlerin, sunulan içeriklerin arama motorlarında hızlı bulunabilmesi, site trafikleri, web sitelerinin hedeflediği gerçek kitle ile buluşması gibi kavramlar ön plana çıkmaya başladı. Büyük bir bilgi havuzu olan webte sitenizin kolay bulunabilmesi, markanızın, hizmetlerinizin daha çok kullanıcıya erişmesi, düşük maliyetli pazarlama faaliyetleri için SEO Arama Motoru Optimizasyonu kavramı olmazsa olmazlar arasına girdi.

Argebiz yılların verdiği tecrübe ile şirketlere SEO danışmanlık hizmeti vermektedir.


Seo Danışmanlık Hizmetleri

  • Ön Analiz : Mevcut web sitesinin arama motorlarındaki durumunun incelenmesi, site trafiğinin raporlanması, isteğe göre rakip analizinin yapılması hizmetlerini kapsamaktadır.
  • Anahtar Kelime Analizi : Web sitesi içeriği, hedef kitle, rakip analizleri de dikkate alınarak içeriklerin ve hedef anahtar kelimelerin tespiti hizmetlerini içermektedir.
  • SEO Uyumlu Teknik Analiz : Mevcut sitenin teknik analizi, varsa hataların, performans sorunlarının tespiti ve SEO uyumlu hale getirilmesi için gerekli iyileştirmelerin planlaması yapılmaktadır.
  • İçerik Danışmanlığı : SEO kapsamında özgün içerik önerileri sunulması, içeriklerin geliştirilmesi, mevcut içeriklerin uygunluğunun tespiti aşamalarından oluşmaktadır.
  • İzleme ve Raporlama : SEO analizleri sonunda yapılan değişikliklerin sürekli gözlenmesi, değişik araçlar ile istatistiklerin oluşturulması ve istekler doğrultusunda analitik raporlama sistemlerinin kurulumu yapılarak alınacak aksiyonlar belirlenmekte, hedeflerin gerçeklenme oranları izlenmektedir.

Referanslarımız